utorok 4. februára 2014

Autom, či lietadlom...

Sneh žiaden, mráz žiaden a ja som sa napriek tomu zazimovala viac ako medveď. Spomalila som tempo, ale šitiu pokoj nedala.
Mala som vyrobiť darček pre jedného malého šintra. Dohoda bola na úplne inú vec. Riskla som to a úplne zmenila zámer darujúceho.
Pre dievčatko som už deku šila, ale pre chlapca som nemala príležitosť. Tak som sa jej chopila.
Nevedela som , aká bude reakcia, keď odovzdám iný výrobok, než mal byť, ale vyšlo to. Spokojní boli darca i malý Jurko a naviac sa mi podarilo splniť prianie Jurkovej maminy, ktorá sa mi neskôr zverila, že už niekoľko krát pokukovala na nete po deke. Tak dúfam, že bude dobre slúžiť.
"Chlapská" deka musela byť jednoznačne o autách. Kreslenie nie je moja silná stránka, takže dať na papier doprav. prostriedky bol pre mňa podstatne väčší výkon, než ušitie deky.

8 komentárov:

 1. Jani fakt úžasné! Ty aplikace jsou perfektní! Míchačka vede:-) Taky mám letos v plánu klučičí, asi zvítězí námořnická:-))) I když u našeho malého bych asi vyhrála s popelářema, ale to bych nedala ... no a nevím nevím, jak by vypadala deka s popelnicí:-))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aji, na miešačku bola odozva i doma. Ak sa pustíš do námorníckej, počítaj s tým, že ju bude chcieť vnuk otestovať pri mori. Už si viem živo predstaviť tvoje morské reportáže.

   Odstrániť
 2. Jani je to fantastickeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nemam co dodat, asi len tolko ze pridem sem tam ucmajznut nejaky ten obrazok :))) nadherne si to vypracovala a vymyslela ...
  M.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Miri, ďakujem. Obrázky kľudne čmajzni a pusti sa do neho.

   Odstrániť
 3. Jani, jako vždy perfektní práce! Ta autíčka jsou skvělá!
  Moc zdravím, Helena

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Heli, dík. S tým, že to takto vyšlo som bola spokojná i ja.

   Odstrániť
 4. ...a dielo sa podarilo :-) Ala

  OdpovedaťOdstrániť