štvrtok 19. novembra 2015

Rozlúčka s jeseňou

Asi posledné slnečné zábery z tohtoročnej jesene...
Jeseň sa zväčša spája s prívlastkami depresívna, ponurá, smútná, ale ja ju mám veľmi rada. Vôbec mi nevadí vietor, mraky, dážď (len tie až tak dobre na fotkách nevyzerajú).
A čo vy? Ako na vás pôsobí jeseň?

7 komentárov:

 1. Jeseň je krásna,voňavá, žiarivá. Mám ju rada. Krásne a povedomé zábery :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Andrejka, obe máme rovnaký smer prechádzok, výletov, túr. Možno sa naše cesty už niekedy skrížili a ani i tom nevieme. Nabudúce budem obzerať všetky rodinky s dieťatkom v nosiči.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jani, ty fotky jsou nádherné! čím jsem starší, tím se víc a víc snažím vidět na všem něco hezkého...
  Teď už se ale těším na advent.
  Moc tě zdravím, Helena

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Heli, človek je v takom kolotoči, že krásne momenty okolo seba nevníma. Týka sa to i mňa. Preto som vďačná za víkendy, kedy sa mi oči otvoria, všetko sa trochu spomalí a užívam si dni.

   Odstrániť
 4. Janka mám tiež rada jeseň pre jej krásnu farebnosť.Všade zbieram listy aj cestou do práce si zdvihnem krásne sfarbený list a mám ho na stole, alebo na záclone. Fotky máš krásne. Ahoj Zuzana z TT

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Zuzi, u vás v parku si listov asi užiješ dosť. Lovila som v spomienkach a zistila som, že počas jesene som sa v ňom nikdy neprechádzala. Posielam pozdrav.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Jani, podzim je mé nejoblíbenější období. Mám ráda ty barvy a prohřátou zem po létě. Tvé fotky jsou plné zlatého slunce. Úžasné :-)
  Také ti chci poděkovat za návštěvy u mě na blogu a hlavně popřát pohodový Advent. Měj se hezky. Ahoj, Lenka

  OdpovedaťOdstrániť